Rama ka një FTESË për qytetarët, çfarë do  të ndodhë nga sot në Kryeministri

Publikuar tek: aktualitet, më 07:22 14-09-2018 Rama ka një FTESË për qytetarët, çfarë do  të ndodhë nga sot në Kryeministri

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur me një ftesë për qytetarët për të vizituar një ekspozitë të veçante, siç e cilëson ai. 

 “Myrtis ballë për ballë me të shkuarën. Vajza nga Greqia klasike, simbol aktual” është ekspozita që hapet në Qendrën për Hapje e Dialog në Kryeministri.

Sipas videos së publikuar nga Rama kjo ekspozitë do të qendrojë e hapur nga data 14 shtator deri në 6 tetor.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë ftesë për të vizituar një eskpozitë vërtet të veçantë në Qendrën për Hapje e Dialog në Kryeministri, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Rama në postimin e tij.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si ishte dhe si është bërë, zbuloni Spitalin që ka ndryshuar tërësisht (FOTO)
Euro pëson rritje të fortë, arrin nivelin më të lartë që nga qershori, ja me sa u këmbye sot »
Article Logic
Execution time: 0.035820007324219
array(1) { ["section"]=> string(81) "rama-ka-nje-ftese-per-qytetaret-cfare-do-te-ndodhe-nga-sot-ne-kryeministri-134255" }