Rama “kapet” me komentuesin: Shko hap ndonjë libër e mos pi raki. More vesh?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:25 07-09-2017 Rama “kapet” me komentuesin: Shko hap ndonjë libër e mos pi raki. More vesh?

Kryeministri Edi Rama, pas një pauze 1 mujore i është rikthyer traditës së tij, të dialogut me qytetarët në rrjetet sociale.

Ditën e sotme ai është përgjigjur disa prej komenteve që bëheshin në faqen e tij në facebook. Një nga komentuesit e kritikon Ramën për mungesën e punësimit dhe taksat e banesave.

Por Rama i është kundërpërgjigjur në të njëtjen monedhë qytetarit duke i thënë se nuk e kishte për detyrë që ta punësonte dhe se duhet të fillojë të lexojë ndonjë libër.

Më poshtë replikat e kryeministrit Rama me qytetarin:

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025887966156006
array(1) { ["section"]=> string(77) "rama-kapet-me-komentuesin-shko-hap-ndonje-liber-e-mos-pi-raki-more-vesh-91523" }