Rama kthehet nga Kosova, “kapet mat” pak metra larg çadrës së protestuesve duke pirë kafe me deputetin e PDIU

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:04 19-02-2017 Rama kthehet nga Kosova, “kapet mat” pak metra larg çadrës së protestuesve duke pirë kafe me deputetin e PDIU

Kryeministri Rama është kthyer nga Kosova dhe ka shijuar një kafe i qetë në "Hotel Rogner", vetëm pak metra larg çadrës me protestuesit e Partisë Demokratike.

Siç shikohet edhe në këtë foto të siguruar nga Opinion.al, Rama po shijon i qetë kafenë e mëngjesit pa u bezdisur nga protestuesit që kërkojnë dorëheqjen e tij. Rama shfaqet në këtë foto në krah të deputetit të PDIU Aqif Rakipi.

Hera e fundit ku kryeministri Rama është shfaqur në publik me deputetin Aqif Rakipi, ishte në kohën e reformës në drejtësi, kur Rama flitej se po kërkonte mes deputetësh numrin 71 për një qeveri pa Ilir Metën.

io.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022056102752686
array(1) { ["section"]=> string(112) "rama-kthehet-nga-kosova-kapet-mat-pak-metra-larg-cadres-se-protestuesve-duke-pire-kafe-me-deputetin-e-pdiu-69209" }