Rama lahet ne det me të birin dhe ai është rritur kaq shumë. Foto sot nga Himara

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:44 04-08-2016 Rama lahet ne det me të birin dhe ai është rritur kaq shumë. Foto sot nga Himara

Kryeministri Edi Rama po shijon pushimet me familjen e tij.

Në një foto të publikuar ai shfaqet bashkë me djalin teksa shijojnë detin.

Edhe pse djali i tij Zaho është me shpinë, duket që është rritur kaq shumë.

Nga foto vihet re kryeministri me të birin teksa lahen në breg, qeshin dhe luajn me njëri-tjetrin njëkohësisht.

 

zaho.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15535116195679
array(1) { ["section"]=> string(85) "rama-lahet-ne-det-me-te-birin-dhe-ai-eshte-rritur-kaq-shume-foto-sot-nga-himara-48710" }