Rama: Lajm i mirë, na u ulën kreditë e këqija

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:14 03-03-2015 Rama: Lajm i mirë, na u ulën kreditë e këqija Postimi i Ramës në \"Facebook\" dhe disa nga komentet

Kryeministri Edi Rama që në mëngjes ka nisur postimet e tij në ‘’Facebook’’, duke shprehur entuziasmin e tij në lidhje me uljen e kredive të këqija me 2.2 për qind.

“Lajm i mirë ulen kreditë e këqija nga 25 në 22.8 % në raport me 3 mujorin e mëparshëm vazhdojnë shenjat pozitive të rimëkëmbjes ekonomike’’, shkruan Rama në profilin e tij.

Por menjëherë pas postimit kanë nisur komentet nga lexuesit e Ramës, ku më së shumti e kritikojnë për gjendjen ekonomike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021669149398804
array(1) { ["section"]=> string(48) "rama-lajm-i-mire-na-u-ulen-kredite-e-keqija-4831" }