Rama mbështetet tek Linda, shikimi i saj për të mos u humbur (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:37 17-02-2017 Rama mbështetet tek Linda, shikimi i saj për të mos u humbur (FOTOT)

Prej dy ditësh kryeministri i vendit, Edi Rama po merr pjesë në festimet për 9-vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Ai është shfaqur në ceremonitë e organizuara për 9 vjetorin e Pavarësisë i shoqëruar edhe nga bashkëshortja e tij, Linda. Në një prej fotove të postuara, bashkëshortja e kryeministrit të bën përshtypje për mënyrën se si e shikon Ramën, me një formë adhurimi dhe ëmbëlsisht, pavarësisht se ndodhen në një ambjent thuajse zyrtar.

Në rrjetet sociale, kryeministri ka postuar edhe momente të tjera nga festimet, si dhe takimet me personalitet të larta të shtetit të Kosovës.

edi2.jpg

edi1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027454853057861
array(1) { ["section"]=> string(71) "rama-mbeshtetet-tek-linda-shikimi-i-saj-per-te-mos-u-humbur-fotot-69017" }