Rama më afër se kurrë biznesmenit miliarder në këtë FOTO

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:51 05-09-2016 Rama më afër se kurrë biznesmenit miliarder në këtë FOTO

Më afër se kaq politikanit dhe biznesmenit miliarder nuk e kemi parë kryeministrin e vendit Edi Rama.

Rama duket se ka një miqësi të fortë me Behgjet Pacollin dhe kjo foto e dëshmon më së miri. Miqësia mes tyre është e ndërsjelltë pasi edhe vetë miliarderi e cilëson “mik” kryeministrin në fotografinë e publikuar prej tij.

Pacolli nuk ka harruar as ta etiketojë Ramën në këtë “rrahje shpatullash” gati-gati vllazërore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022140026092529
array(1) { ["section"]=> string(62) "rama-me-afer-se-kurre-biznesmenit-miliarder-ne-kete-foto-51917" }