Rama me flamurin kombëtar në fushatë, qytetarët: Mos e prek me dorë! Kryeministri ua kthen monedhën një për një

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:45 19-06-2017 Rama me flamurin kombëtar në fushatë, qytetarët: Mos e prek me dorë! Kryeministri ua kthen monedhën një për një

Në profilin e tij në facebook kryeministri Edi Rama ka postuar një video amatore ku ai shfaqet në fushatë elektorale mes turmës me flamurin kombëtar në dorë.

Duket se për disa prej qytetarëve nuk është pritur mirë ky veprim dhe e kanë kundërshtuar hapur pikërisht në komentet e videos së kryeministrit.

Megjithatë, Rama nuk ua ka përtuar shumë dhe u ka kthyer përgjigjen me të njejtën monedhë. 

 

rr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046432971954346
array(1) { ["section"]=> string(114) "rama-me-flamurin-kombetar-ne-fushate-qytetaret-mos-e-prek-me-dore-kryeministri-ua-kthen-monedhen-nje-per-nje-82971" }