Rama më i nderuar dhe i kënaqur se kurrë, takon Laurën, “yllin shqiptar”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:38 31-07-2016 Rama më i nderuar dhe i kënaqur se kurrë, takon Laurën,  “yllin shqiptar”

Më i nderuar dhe i kënaqur se kurrë shprehet kryeministri Edi Rama për këtë takim me Laura Mersinin shkencëtaren dhe konzmologen shqiptare që jeton në SHBA.

“Nder dhe kënaqësi e posaçme takimi me Laura Mersinin, ylli shqiptar i astrofizikës që jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara dhe sot çmohet botërisht si një ndër figurat pararojë të shkencës”, shkruan Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015408992767334
array(1) { ["section"]=> string(74) "rama-me-i-nderuar-dhe-i-kenaqur-se-kurre-takon-lauren-yllin-shqiptar-48248" }