Rama me Netaniahun në Jerusalem, publikon në ‘’Twitter’’ foton

Publikuar tek: politike, më 12:32 21-12-2015 Rama me Netaniahun në Jerusalem, publikon  në ‘’Twitter’’ foton

Edi Rama ndodhet në një vizitë në Izrael, ndërkohë që Parlamenti është duke zhvilluar një seancë dhe Partia Demokratike është në seancë.

“Në Jerusalem pas takimit me kryeministrin Netaniahu ku përreth dy orë u ndalëm në çdo temë të interesit reciprok’’, shkruan Rama, ndërsa publikon edhe foton në ‘’Twitter’’

Deputetët demokratë e kërkojnë  të jetë i pranishëm në seancë. ‘’Një pyetje kam: ku është qeveria?’’, i tha Jozefina Topalli-Ilir Metës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Topalli pyet për Ramën, Meta i kujton sa i gjatë është Beqaj
Basha: Forca Rini! Kjo s’është qeveri por një bandë që vjedh »
Article Logic
Execution time: 0.0040848255157471
array(1) { ["section"]=> string(63) "rama-me-netaniahun-ne-jerusalem-publikon-ne-twitter-foton-28256" }