Rama me papjon të kuq, mbërthen për beli Lindën (FOTOJA NDRYSHE E ÇIFTIT KRYEMINISTROR)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:36 21-11-2016 Rama me papjon të kuq, mbërthen për beli Lindën (FOTOJA NDRYSHE E ÇIFTIT KRYEMINISTROR)

Kështu janë shfaqur Edi dhe Linda Rama në Samitin e Diasporës.

Kryeministri ka zgjedhur një veshje ndryshe nga e zakonshmja, dhe veçantia qëndron te papjoni i kuq të cilin, mesa duket, e ka kombinuar me fustanin e bashkëshortes së tij.

Kuq e zi ka zgjedhur të vishet çifti kryeministror ndërsa ka rënë në sy edhe mënyra se si Rama e ka mbajtur për beli gruan e tij Linda e cila së fundmi është shfaqur vërtet në formë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mirela Sula refuzon çmimin në Samitin e Diasporës: Do ndihesha sikur i kisha tradhtuar të gjithë (NJË MESAZH PËR GRATË DHE BURRAT E POLITIKËS)
Tuna, trajnerja e Ergi Dinit i bën të gjithë të qajnë pas tragjedisë së papritur »
Article Logic
Execution time: 0.0043008327484131
array(1) { ["section"]=> string(90) "rama-me-papjon-te-kuq-mberthen-per-beli-linden-fotoja-ndryshe-e-ciftit-kryeministror-60212" }