Rama merr Zahon dhe Lindën dhe darkon në një restorant në Durrës, e shoqëron edhe Vangjush Dako

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:11 24-07-2017 Rama merr Zahon dhe Lindën dhe darkon në një restorant në Durrës, e shoqëron edhe Vangjush Dako

Kryeministri Edi Rama me bashkëshorten e tij Lindën dhe djalin e tyre të vogël, Zaho janë parë teksa darkojnë mbrëmë në një resatorant në Durrës.

Në tryezë me ta ishte edhe kryetari i bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, bashkë me bashkëshorten e tij.

Restoranti ku ata kanë zgjedhur të kalojnë një mbrëmje të qetë është i njëjtë me atë ku u pa Rama me Dakon pas fitores së zgjedhjeve lokale të 2015-ës.

Pavarësisht impenjimeve, kryeministri gjen gjithnjë kohën për t’iu përkushtuar familjes, veçanërisht në fundjavë. Madje, edhe pushimet e verës, pas datës 1 gusht kryeministri deklaroi se do t’i kalojë në Shqipëri, një urdhër që u dha edhe për ministrat e tij. 

 

dr.jpgdr1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066909790039062
array(1) { ["section"]=> string(100) "rama-merr-zahon-dhe-linden-dhe-darkon-ne-nje-restorant-ne-durres-e-shoqeron-edhe-vangjush-dako-87130" }