Rama mes liderave të BE-së? Çfarë i thotë në vesh Macron?

Publikuar tek: politike, më 19:24 17-05-2018 Rama mes liderave të BE-së? Çfarë i thotë në vesh Macron?

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur si foto dite një moment nga Samiti i vendeve të Ballkanit Perëndimor në Sofje, ku morën pjesë edhe liderat e BE-së.

Foto e postuar nga Rama është çasti përpara se të realizohet ajo që quhet “foto familjare”, dhe kryeministri shqiptar duket tepër serioz, i përkulur e me dorën mbi supin e presidentit francez Emmanuel Macron, teksa i thotë diçka në vesh. Mesa duket Rama ka zgjedhur pikërisht këtë moment pranë Macron, që është politikani më i pushtetshëm nga i gjithë grupi aty, për t'i treguar shqiptarëve që ka marrëdhënie të ngushta me të.

asfwefsef34f.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta aleati i afërt i Bashës, kreu i partisë PDM-së
Reagon Paloka: Lëtyrat e Ramës denigrojnë dëshmitarin njësoj si me Zaganin »
Article Logic
Execution time: 0.067759990692139
array(1) { ["section"]=> string(62) "rama-mes-liderave-te-be-se-cfare-i-thote-ne-vesh-macron-121147" }