Rama, Meta dhe Basha kanë bërë operacione plastike? Zbuloni faktet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:41 03-05-2017 Rama, Meta dhe Basha kanë bërë operacione plastike? Zbuloni faktet

Kryeministri Edi Rama, kreu u Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe Presidenti i ri Ilir Meta janë akuzuar shpesh për ndërhyrje plastike, por disa fakte të reja na thonë të kundërtën.

 E vërteta nuk dihet por në disa foto të publikuara tek faqja “Vipat e Blloku” thuhet se asnjëri prej tyre nuk ka bërë ndërhyrje.

Në fotot e politikanëve vihet re ndryshimi i tyre në disa vite dhe kjo ndoshta është arsyeja ka bërë qytetarët të hedhin dyshime mbi operacione plastike të mundshme.

klklklk.PNG

 

hjkj.PNG

gh.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019389867782593
array(1) { ["section"]=> string(70) "rama-meta-dhe-basha-kane-bere-operacione-plastike-zbuloni-faktet-77342" }