Rama ndjek ndeshjen me liderët botërorë, NGUSHËLLON Theresa May me dorën në shpatull, ja BATUTA që lëshoi (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:00 11-07-2018 Rama ndjek ndeshjen me liderët botërorë, NGUSHËLLON Theresa May me dorën në shpatull, ja BATUTA që lëshoi (VIDEO) Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Bruksel, në kuadër të samitit të NATO-s.

Sakaq, mbrëmjen e sotme ishte edhe ndeshja gjysmë finale mes Anglisë dhe Kroacisë, ndeshje që çoi Kroacinë në finale me rezultatin 2-1. 

Ndërkohë Rama ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku bashkë me liderët botërorë, përfshirë dhe kryeministren britanike Theresa May, është duke parë ndeshjen në momentet e fundit.

Në momentin që ka humbur Anglia, Rama ka ngushëlluar kryeministren britanike duke i vendosur dorën në shpatull dhe duke lëshuar dhe një batutë që ka shkaktuar të qeshura: "Kupa e Botës po vjen në Ballkanin Perëndimor. Të paktën bëre diçka për Ballkanin Perëndimor”- ka thënë Rama duke qeshur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0046958923339844
array(1) { ["section"]=> string(116) "rama-ndjek-ndeshjen-me-lideret-boterore-ngushellon-theresa-may-me-doren-ne-shpatull-ja-batuta-qe-leshoi-video-127590" }