Rama ndjek ndeshjen me qytetarët në Tiranë, gjen një “italian të pashërueshëm” mes tyre

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:34 13-06-2016 Rama ndjek ndeshjen me qytetarët në Tiranë, gjen një “italian të pashërueshëm” mes tyre

Kryeministri Edi Rama ka preferuar të ndjekë ndeshjen mes Belgjikës dhe Italisë në “fan zone”-n e ngritur në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.

E frekuentuar masivisht këto ditë nga qytetarët, Rama ka braktisur lulishten e Kryeministrisë, për t’u ulur disa metra më tej, së bashku me këngëtarin e njohur Pirro Çakon. Këtë të fundit, Rama e quan “italian të pashërueshëm”.

“Me Pirro Çakon "italianin e pashërueshëm" në Tirana Fan Zone për të ndjekur Italinë me Belgjikën”, shkruan kryeministri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01865291595459
array(1) { ["section"]=> string(90) "rama-ndjek-ndeshjen-me-qytetaret-ne-tirane-gjen-nje-italian-te-pasherueshem-mes-tyre-43397" }