Rama ndryshon foton e profilit, rrudhat e kanë mbuluar... Komentuesi: Pushteti të plak para kohe!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:57 29-06-2017 Rama ndryshon foton e profilit, rrudhat e kanë mbuluar... Komentuesi: Pushteti të plak para kohe!

Kryeministri Edi Rama ka hequr më në fund numrin 2 nga fotoja e profilit dhe ka vendosur këtë që shikoni ku dukshëm bien në sy rrdhat në portretin e tij.

Këtë gjë nuk kanë lënë pa e komentuar edhe ndjekësit e tij.

“Pushteti të plak para kohe, por ja vlen kjo sakrificë për të tashmen dhe të ardhmen e vendit,,,Forca dhe mos u dorëzo kurrë, ky vend do të behet me patjetër, boll kan vuajtur shqiptarët”, i shkruan një qytetar shpresëplotë.

push.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016323089599609
array(1) { ["section"]=> string(97) "rama-ndryshon-foton-e-profilit-rrudhat-e-kane-mbuluar-komentuesi-pushteti-te-plak-para-kohe-84387" }