Rama në drekë me peshkatarët e Vlorës, Basha pas tij e “përndjek” ngado (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:35 07-06-2017 Rama në drekë me peshkatarët e Vlorës, Basha pas tij e “përndjek” ngado (FOTO)

Duket se “Basha” nuk e ka ndërmend t’i shqitet kryeministrit Rama kudo ku ai shkon dhe duket sikur po e “përndjek” edhe në qytetin ku kanididon për deputet.

Në fakt, teksa shefi i qeverisë ndodhet në këto momente në një drekë me peshkatarët e Vlorës, kamerat e ERTV fokusojnë një detaj interesant. Pas shpinës ku Rama po drekon, është e ankoruar një anije e vogël peshkimi që mban mbishkrimin “Basha”.

Nuk dihet nëse ka rënë më parë në sy të Ramës emri i kësaj anije, por operatorët në terren mbase duhet të tregohen më të kujdesshëm herën tjetër, për raste të ngjashme.  

 bashaaaa_basha.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022133827209473
array(1) { ["section"]=> string(79) "rama-ne-dreke-me-peshkataret-e-vlores-basha-pas-tij-e-perndjek-ngado-foto-81571" }