Rama në emision, Meta dhe Idrizi darkojnë me Luciano Moggin

Publikuar tek: politike, më 22:24 10-03-2016 Rama në emision, Meta dhe Idrizi darkojnë me Luciano Moggin

Edi Rama mesa duket nuk është mjaft interesant për t’u ndjekur nga partnerët në koalicion, gjatë kohës që flet në emisionin “Opinion”.

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta dhe nënkryetari Shpëtim Idrizi kanë darkuar në shoqërinë e disa personave të tjerë në një prej restoranteve të kryeqytetit, në pronësi të biznesmenit Irfan Hysenbelliu. Në tavolinë ka qenë edhe ish-drejtuesi i klubit të Juventusit në Itali, Luciano Moggi, emër i njohur në futboll.

Foto dhe lajmi është shpërndarë nga mediat në pronësi të Hysenbelliut, por nuk jepen detaje për çfarë është diskutuar. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama: Jam krenar për ndërtimet te liqeni, do ndërtojmë prapë
Sali Berisha reagon për deklaratat e Ramës: Piktori dështak flet si elif matrak, flet dhe nuk di çfarë thotë! »
Article Logic
Execution time: 0.018810987472534
array(1) { ["section"]=> string(64) "rama-ne-emision-meta-dhe-idrizi-darkojne-me-luciano-moggin-34786" }