Rama në Lungomare me DJALIN e tij, buzë detit duke i treguar… (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:49 08-07-2018 Rama në Lungomare me DJALIN e tij, buzë detit duke i treguar… (FOTO) Edi Rama kryeministër me djalin

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Lungomare, pasi sonte në darkë do të performojë Trupa e Operas.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, ndërkohë që prej mbrëmjes së djeshme ndodhet në Vlorë. Ndërsa ditën e sotme, Rama ka vendosur të pushojë me familjen e tij buzë detit, nga ku ka ndarë dhe një foto të veçantë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ai është fotografuar me djalin e tij, për të cilin është kujdesur që mos i duket fytyra, duke i treguar gjithë pamjet që i rrethon. “Foto e ditës”- e ka quajtur kryeministri postimin e tij në llogarinë sociale facebook.

vvv.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.23627495765686
array(1) { ["section"]=> string(71) "rama-ne-lungomare-me-djalin-e-tij-buze-detit-duke-i-treguar-foto-127188" }