Rama në Samitin e NATO-s, diçka i tregon Macron-it, Brigitte i kushton vëmendje maksimale (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:54 12-07-2018 Rama në Samitin e NATO-s, diçka i tregon Macron-it, Brigitte i kushton vëmendje maksimale (FOTO) Edi Rama, Emmanuel dhe Brigitte Macron

Kryeministri Edi Rama ndodhet këto ditë në Bruksel, ku po merr pjesë në Samitin 2 ditor të Aleancës së Atlantikut të Veriut (NATO).

Menjëherë pas Samitit të Londrës, Kryeministri ka udhëtuar drejt Brukselit, ku janë mbledhur gjithë krerët e vendeve anëtare të NATO-s për të diskutuar mbi rritjen e shpenzimeve për ushtrinë dhe mbrojtjen.

Pas fotove të publikuar me Liderin amerikan, Donald Trump, Rama është fotografuar dhe në praninë e Presidentit të Francës, Emmanuel Macron dhe bashkëshortes së tij Brigitte Macron, duke u shpjeguar diçka.

Në foto shihet qartë Kryeministri Edi Rama duke artikuluar dhe me duar, ndërsa bie në sy vëmendja maksimale me të cilën Brigitte e ndjek Ramën.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidenti i KE shkon I DEHUR në Samitin e NATO-s, i puth të gjithë me rradhë dhe... (VIDEO PIKANTE)
Politikani publikon VIDEON: O zot sa turp! Ramës refuzojnë t’i japin dorën 10 kryeministra në samitin e NATO-s »
Article Logic
Execution time: 0.025547981262207
array(1) { ["section"]=> string(99) "rama-ne-samitin-e-nato-s-dicka-i-tregon-macron-it-brigitte-i-kushton-vemendje-maksimale-foto-127691" }