Rama në Samitin e NATO-s, diçka i tregon Macron-it, Brigitte i kushton vëmendje maksimale (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:54 12-07-2018 Rama në Samitin e NATO-s, diçka i tregon Macron-it, Brigitte i kushton vëmendje maksimale (FOTO) Edi Rama, Emmanuel dhe Brigitte Macron

Kryeministri Edi Rama ndodhet këto ditë në Bruksel, ku po merr pjesë në Samitin 2 ditor të Aleancës së Atlantikut të Veriut (NATO).

Menjëherë pas Samitit të Londrës, Kryeministri ka udhëtuar drejt Brukselit, ku janë mbledhur gjithë krerët e vendeve anëtare të NATO-s për të diskutuar mbi rritjen e shpenzimeve për ushtrinë dhe mbrojtjen.

Pas fotove të publikuar me Liderin amerikan, Donald Trump, Rama është fotografuar dhe në praninë e Presidentit të Francës, Emmanuel Macron dhe bashkëshortes së tij Brigitte Macron, duke u shpjeguar diçka.

Në foto shihet qartë Kryeministri Edi Rama duke artikuluar dhe me duar, ndërsa bie në sy vëmendja maksimale me të cilën Brigitte e ndjek Ramën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidenti i KE shkon I DEHUR në Samitin e NATO-s, i puth të gjithë me rradhë dhe... (VIDEO PIKANTE)
Politikani publikon VIDEON: O zot sa turp! Ramës refuzojnë t’i japin dorën 10 kryeministra në samitin e NATO-s »
Article Logic
Execution time: 0.017204999923706
array(1) { ["section"]=> string(55) "rama-ne-samitin-e-nato-s-dicka-i-tregon-macronit-127691" }