Rama nga Nju Jorku mesazh për Shqipërinë dhe Kosovën, ja çfarë foto zgjedh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:50 12-11-2016 Rama nga Nju Jorku mesazh për Shqipërinë dhe Kosovën, ja çfarë foto zgjedh

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një mesazh për skuadrat e Shqipërisë dhe Kosovës që sot luajnë ndeshjet e radhës të eleminatoreve të Botërorit.

“Suksese sot Shqipërisë dhe Kosovës në përpjekjen e radhës për kualifikimet e Botërorit 2018”, shkruan Rama.

Kryeministri ka zgjedhur një flamur të përbashkët të Shqipërisë dhe Kosovës për uruar suksese për ekipet tona që sot zbresin në fushë kundër Izrealit dhe Turqisë.

15056394_10154182290856523_5659950507850431063_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17082810401917
array(1) { ["section"]=> string(79) "rama-nga-nju-jorku-mesazh-per-shqiperine-dhe-kosoven-ja-cfare-foto-zgjedh-59328" }