Rama ngacmon të riun: Këto pantallona i ke gjetur në rrugë? Ik tani e qepi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:56 08-11-2018 Rama ngacmon të riun: Këto pantallona i ke gjetur në rrugë? Ik tani e qepi

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Lezhë ku po mban një takim me të rinjtë për anëtarësimin në Partinë Socialiste.

Rama ka shkaktuara të qeshura te të rinjtë, teksa ngacmoi një djalë për pantallonat e grisura.

Rama: Hajde ti atje në fund, ma thuaj pse qesh. Këto pantallona i ke gjetur në rrugë apo çfarë? Më thuaj pse qesh atje në fund?

I riu: Ishte një pjesë e humorit që bëre ti dhe më pëlqeve shumë.

Rama: Ik tani qep pantallonat. E them nga xhelozia se unë do kisha dashur ti veshja vetë ato pantallona.

hgdsj.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024435997009277
array(1) { ["section"]=> string(79) "rama-ngacmon-te-riun-keto-pantallona-i-ke-gjetur-ne-rruge-ik-tani-e-qepi-140772" }