Rama nis javën me historinë e Gazmirit dhe jep lajmin e mirë: Në 3 vitet e ardhshme...

Publikuar tek: aktualitet, më 07:28 16-04-2018 Rama nis javën me historinë e Gazmirit dhe jep lajmin e mirë: Në 3 vitet e ardhshme...

Kryeministri Rama edhe mëngjesin e kësaj të hëne ka vazhduar me rutinën e tij, teksa ka përshëndetur të gjithë ndjekësit në Facebook.

Ditën e parë të javës Rama ka zgjedhur ta nisë me historinë e Gazmirit, pjesë e familjes me 7 anëtarë, i cili tashmë është punësuar.

“MIRËMËNGJES dhe me Gazmirin që ka nisur punë në një sektor që po rritet çdo vit dhe presim të ketë një zhvillim të konsiderueshëm në tre vitet e ardhshme, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr mes shqiptarëve dhe italianëve në burg, njëri në gjendje të rëndë
Ndarja nga jeta parakohe e Altin Qoshes, MESAZHI prekës i PD: Me dhimbje të thellë… »
Article Logic
Execution time: 0.060863971710205
array(1) { ["section"]=> string(89) "rama-nis-javen-me-historine-e-gazmirit-dhe-jep-lajmin-e-mire-ne-3-vitet-e-ardhshme-117038" }