Rama një kartolinë në Newsbomb.al. Ja urimi i tij për të gjithë lexuesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:29 24-12-2015

Një video-selfie me urim tipik dhe në stilin e tij është ai që kryeministri Edi Rama ka dërguar në redaksinë tonë.

Rama ka gjetur një menyrë plot humor por edhe për të zgjidhur ndoshta marrëdhëniet disi të veshtira me median, për të uruar të gjithë lexuesit e Newsbomb.al për festat e fundvitit.

Në kartolinën e urimit me video-selfie për lexuesit, Rama shpreson që 2016-ta të jetë më i mirë për të gjithë shqiptarët dhe ashtu sikurse shprehet ai, pa shumë thashetheme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024750947952271
array(1) { ["section"]=> string(77) "rama-nje-kartoline-ne-newsbomb-al-ja-urimi-i-tij-per-te-gjithe-lexuesit-28492" }