Rama nuk ishte vetëm dje në xhiron nëpër Tiranë, ja vajza e pandashme që ecte pa rënë në sy krah tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:40 01-04-2016 Rama nuk ishte vetëm dje në xhiron nëpër Tiranë, ja vajza e pandashme që ecte pa rënë në sy krah tij

Rama është fotografuar ditën e djeshme duke ecur në këmbë nëpër Tiranë. Përpara kryeministrit ishin disa gjimnaziste dhe një vajzë edhe më e rritur nuk u vu re, kjo edhe për faktin se ajo ecte pak më para se shefi i saj. E kemi fjalën për Kristina Faqollin, truprojen e pandarë të Edi Ramës.

Kristina është pjesë e trupës së sigurisë së kryeministrit. Një vajzë shumë e re në moshë, por me të gjitha të dhënat fizike për të qenë pjesë e kësaj trupe duke mos lënë për asnjë moment vetëm kryeministrin Rama, që në dukje, (si në rastin e kësaj fotoje) të bën të mendosh se lëviz i vetëm.

Kristina Faqolli

kristina.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025609970092773
array(1) { ["section"]=> string(105) "rama-nuk-ishte-vetem-dje-ne-xhiron-neper-tirane-ja-vajza-e-pandashme-qe-ecte-pa-rene-ne-sy-krah-tij-36574" }