Rama nuk ndalet me lajmet e mira: Nuk duhet humbur në 2018-ën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:19 17-12-2017 Rama nuk ndalet me lajmet e mira: Nuk duhet humbur në 2018-ën

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sërish ditën e tij me një lajm pozitiv për vendin tonë.

Shefi i qeverisë publikon këtë mëngjes të së dielës një artikull të shkruar nga prestigjozia National Geographic, e cila e rendit Shqipërinë në 21 vendet më interesante për tu vizituar në vitin 2018.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë artikull të National Geographic që e rendit Shqipërinë ndër 21 destinacionet turistike që nuk duhen humbur në 2018-n, ju uroj një të dielë të qetë”, shkruan Rama në facebook. 

 

ra.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017426013946533
array(1) { ["section"]=> string(67) "rama-nuk-ndalet-me-lajmet-e-mira-nuk-duhet-humbur-ne-2018-en-103370" }