Rama nuk përmbahet: Vetting-u si ilaç gjarpërinjsh, opozita me libër shtëpie

Publikuar tek: barometri, më 08:04 30-07-2018 Rama nuk përmbahet: Vetting-u si ilaç gjarpërinjsh, opozita me libër shtëpie

Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale, ka hedhur akuza kundër opozitës, në lidhje me reformën në drejtësi.

Rama, me një gjuhë të ashpër e quan vetting-un ilaç gjarpërinjsh për opozitën, ndërsa shprehet se kjo e fundit ka marrë qëndrim me libër shtëpie kundër reformës në drejtësi.

"Vetting-u si ilaç gjarpërinjsh dhe opozita me libër shtëpie kundër Vetingut si Fronti i dikurshëm Demokratik i lagjes!Në vend të Letrave Anonime janë shpifjet dixhitale të Saliut. Në vend të Këndit të Fletërrufeve janë recituesit e Lulit. Në vend të kryetarit është vetë Luli",-shkruan Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035758018493652
array(1) { ["section"]=> string(81) "rama-nuk-permbahet-vetting-u-si-ilac-gjarperinjsh-opozita-me-liber-shtepie-129567" }