Rama: Pandi më tha do iki me Metën në Itali, çfarë mendimi ke, ja si ia ktheva

Publikuar tek: politike, më 23:14 08-11-2018 Rama: Pandi më tha do iki me Metën në Itali, çfarë mendimi ke, ja si ia ktheva

Kryeministri Edi Rama ka komentuar foton e Ministrit Pandeli Majko me Ilir Metën dhe Luan Ramën në Kalabri.

I ftuar në “Real Story” Rama tha se Majko e kishte pyetur çfarë mendimi kishte sepse do të shkonte me Metëëbn në Itali te Arbëreshët, ndërsa i ishte përgjigjur pozitivisht që duhet të shkonte.

“Pandi më tha që duhet të shkoj me presidentin, çfarë mendon? I thash si mund ta vësh në diskutim, pa dyshim duhet të shoksh është viti i Skënderbeut”, tha Edi Rama.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nga 1 në 7, sa mundësi ka Meta dekretojë Lleshin? Ja si përgjigjet Rama
RRËFIMI/ Si i shpëtoi Servet Pëllumbi kaçavidës: Dora ime, ndodhej në qafën e tij! Goditjen më të madhe e mori nga Fatos Nano »
Article Logic
Execution time: 0.024731159210205
array(1) { ["section"]=> string(82) "rama-pandi-me-tha-do-iki-me-meten-ne-itali-cfare-mendimi-ke-ja-si-ia-ktheva-140822" }