Rama paralajamëron: Ka shumë për të humbur nëse nëse PS nuk mban timonin pa të tjerë në prehër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:14 29-05-2017 Rama paralajamëron: Ka shumë për të humbur nëse nëse PS nuk mban timonin pa të tjerë në prehër

Kryeministri Edi Rama zbulon se ndalesa e radhës në këto ditë fushte do të jetë në Dibër.

Ai shkruan në facebook se vendi ka shumë për të humbur nëse PS nuk vijon të mbajë në dorë timonin e reformave, por pa të tjerë në koalicion.

“Ju uroj një ditë të mbarë me këtë foto të bulevardit të Peshkopisë më 2015 dhe sot. Edhe shumë më shumë mbetet ende për të bërë për Dibrën. Po ka edhe shumë për të humbur, nëse Partia Socialiste nuk mban, pa të tjerë në prehër, timonin e reformave #PërDibrënQëDuam #PërShqipërinëQëDuam” , shkruan Rama. 

18813645_10154793715476523_4949247505956738502_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24388384819031
array(1) { ["section"]=> string(99) "rama-paralajameron-ka-shume-per-te-humbur-nese-nese-ps-nuk-mban-timonin-pa-te-tjere-ne-preher-80326" }