Rama pas Opinion, menjëherë fut një video selfie, ja si reagon Blendi Fevziu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:37 18-06-2015

Edi Rama menjëherë pas përfundimit të emisionit në Opinion me Blendi Fevziun, nuk ka harruar të hedhë në rrjetin social facebook, një video selfie.

Eshtë vendosur mes mbështetësve të tij, të rinjve që e shoqëronin në sallën e Opinion, të cilët ndërsa filmoheshin përmendnin numrat 6 e 23 që janë numrat në fletët e votimit për Erion Veliajn dhe Partinë Socialiste.

Port ë rinjtë shpërthyen në të qeshura, kur kësaj video selfie, i bashkohet edhe gazetari Blendi Fevziu. I cili nuk flet asnjë fjalë, por vetëm lëshon një buzëqeshje që Rama nuk mund ta shmangte pa e ndarë me ndjekësit e tij të facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025530099868774
array(1) { ["section"]=> string(80) "rama-pas-opinion-menjehere-fut-nje-video-selfie-ja-si-reagon-blendi-fevziu-13876" }