Rama, Peleshi e Spiropali ia shtrojnë te Pazari i Korçës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:38 20-05-2017 Rama, Peleshi e Spiropali ia shtrojnë te Pazari i Korçës

Zv.kryeministri Niko Peleshi ishte një nga të “sakrifikuarit” e marrëveshjes Rama-Basha por asgjë nuk ka ndryshuar në marrëdhënien e tij me shefin e qeverisë.

Madje, ata kanë bashkuar forcat për fushatën elektorale.

Kështu duket të paktën në këto foto ku Rama, Peleshi dhe Spiropali e kanë nisur ditën bashkë nga Pazari i Korçës.

“Një, me Kryeministrin, Nikon, dhe disa maturantë ekselentë #Korçarë, në pazarin e shndërruar”, shkruan kandidatja për deputete, Elisa Spiropali.

niko1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026583909988403
array(1) { ["section"]=> string(61) "rama-peleshi-e-spiropali-ia-shtrojne-te-pazari-i-korces-79333" }