Rama për deklaratën e Bashës: Si Sudja duke lexuar me zë të lartë Financial Times

Publikuar tek: politike, më 09:54 09-09-2015 Rama për deklaratën e Bashës: Si Sudja duke lexuar me zë të lartë Financial Times

Pas daljes për shtyp të kreut të PD Lulzim Basha, i cili lexoi raportin e ODIHR-it për zgjedhjet lokale të 21 qershorit, i menjëhershëm ka qenë reagimi i kryeministrit Rama.

Rama ironizon kreun e PD, ndërsa thotë se i “ngjan si të ishte Sudja suke lexuar me zë të lartë Financial Time”.

“#VajmedetPD flet e s'di ç'flet po kur lexon Raportin e ODHIR-it ngjan tamam si te ishe Sudja duke lexuar me ze te larte Financial Times”, shkruan kryeministri Rama në reagimin e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha: Zgjedhjet vendore? S’pati garë partish.Dyshja Rama-Meta bleu masivisht votat me paratë e krimit dhe injoroi me cinizëm ndërkombëtarët
Dokumenti/ Sa përfitoi ish-kryeministri Vilson Ahmeti nga CEZ dhe DIA, zbulohet firma e Ismailajt me Ahmetin »
Article Logic
Execution time: 0.020767211914062
array(1) { ["section"]=> string(86) "rama-per-deklaraten-e-bashes-si-sudja-duke-lexuar-me-ze-te-larte-financial-times-20331" }