Rama përshëndet shqiptarët me memorialin historik dje dhe sot (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:11 31-05-2017 Rama përshëndet shqiptarët me memorialin historik dje dhe sot (FOTO)

Kryeministri Edi Rama përshëndet shqiptarët dhe u thotë “mirëmëngjes” më imazhin e Memoralin e Heroit Kombëtar, Gjergj Kastrioti, në Lezhë.

Rama shkruan se ka shumë për të humbur nëse PS nuk vijon të mbajë timonon e reformave, por pa të tjerë në prehër siç e cilëson ai vetë.

“Ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të Memoralit të Heroit tonë Kombëtar, Gjergj Kastrioti, në Lezhë, më 2014 dhe sot .

Edhe shumë më shumë mbetet ende për të bërë për Lezhën. Po ka edhe shumë për të humbur, nëse Partia Socialiste  nuk mban, pa të tjerë në prehër, timonin e reformave për Shqipërinë që duam”, shkruan Rama. 

18765874_10154799862471523_2182665795721777132_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023809909820557
array(1) { ["section"]=> string(72) "rama-pershendet-shqiptaret-me-memorialin-historik-dje-dhe-sot-foto-80617" }