Rama poston FOTON e veçantë, pema kthehet në monument akulli

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:06 05-01-2019 Rama poston FOTON e veçantë, pema kthehet në monument akulli Foto e postuar nga Edi Rama

Foto e mësipërme është shpërndarë pak më parë nga kryeministri Edi Rama në profilin e tij në Instagram.

Rama shkruan se fotoja është reale dhe se është realizuar në Lusën të Kukësit ku një pemë si pasojë e temperaturave në -15 gradë është kthyer në një monument akulli.

'REALE Një monument akulli mbi një pemë në Lusën të Kukësit, -15 (Ndërkohë punohet ditë-natë për t'i mbajtur të hapura e në standarte sigurie të plotë, akset rrugore kombëtare)', ka shkruar kryeministri Edi Rama.

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025406837463379
array(1) { ["section"]=> string(66) "rama-poston-foton-e-vecante-pema-kthehet-ne-monument-akulli-147645" }