Rama prezanton veprën "mbresëlënëse", Berisha publikon mesazhin: Po mburret me investimet e tua

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:23 14-11-2017 Rama prezanton veprën

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video të një projekti nëntokësor të energjitikës në Moglicë, të cilën e quan vepër mbresëlënëse. Ky do të jetë centrali i parë i ndërtuar në Shqipëri nën tokë ka thënë Rama.

Në lidhje me këtë projekt ka reaguar ish-kryeministri Berisha i cili ka publikuar një mesazh të ashtuquajturit qytetari dixhital, i cili shkruan se “Rama po mburret me investimet e Berishës”.

Postimi i Berishës:

Kryeministri Edi Rama

Ja se cfare thote qytetari dixhital per viziten e Rames ne Moglice!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e tij. sb

“Pershendetje Z. Berisha, Edi Rama pasi u futi kerbacin te gjithe investitoreve te huaj, vazhdon t'u mburret shqiptareve me investimet qe sollet ju.”

Screenshot_4_copy.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit moderatorja e njohur, disa javë pas lindjes shfaqet në formë tepër të mirë
Sahat për puset? Rama i kthehet keq komentuesit dhe bën një sqarim për të gjithë »
Article Logic
Execution time: 0.023538112640381
array(1) { ["section"]=> string(97) "rama-prezanton-vepren-mbreselenese-berisha-publikon-mesazhin-po-mburret-me-investimet-e-tua-99588" }