Rama pritet me nderime të mëdha në Gjirokastër, dy bukuroshet dropullite që e shoqëruan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:19 22-10-2016 Rama pritet me nderime të mëdha në Gjirokastër, dy bukuroshet dropullite që e shoqëruan

Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme ka vizituar Gjirakstrën ku siç duket edhe nga fotot, është pritur me nderime të mëdha.

Dy vajza janë veshur me kostume popullore dhe e kanë qerasur me ëmbëlsira sipas traditës kryeministrin veshur “casual”. Atmosfera ka qenë dukshëm interesante ndërsa ministri Bledi Çuçi nuk ka lënë rastin t’i ikë duke pozuar krah dy dropulliteve bukuroshe.

 

 d.jpg

d1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046175956726074
array(1) { ["section"]=> string(92) "rama-pritet-me-nderime-te-medha-ne-gjirokaster-dy-bukuroshet-dropullite-qe-e-shoqeruan-57050" }