Rama, projekti “Ëndrra Ime” deri në 31 prill. “Në 300 ditë qeverisje e bëmë Prillin me 31 ditë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:19 29-03-2015 Rama, projekti “Ëndrra Ime” deri në 31 prill. “Në 300 ditë qeverisje e bëmë Prillin me 31 ditë”

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar në Facebook për afatin e projektit “Ëndrra Ime” ku sipas tij do të zgjasë deri në 31 Prill apo më saktë deri në 1 Maj.

E ky lapsus të kryeministrit nuk kishte se si t’iu ikte komentuesve vigjilentë të cilët nuk i kanë kursyer shakatë ndër të cilat komente si “në 300 ditë qeverisje e bëmë Prillin me 31 ditë”, apo “ah shpirti i vogël nuk është zgjuar mirë sot, na e bëri prillin me 31 ditë”. 

Por është dashur më shumë se 1 orë, që ky lapsus të vihet re dhe të korrigjohet në postimin e kryeministrit në Facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018663883209229
array(1) { ["section"]=> string(94) "rama-projekti-endrra-ime-deri-ne-31-prill-ne-300-dite-qeverisje-e-beme-prillin-me-31-dite-7247" }