Rama publikon artikull për Shqipërinë, qytetarët: Kush e përdhosi figurën e Skënderbeut?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:34 03-09-2017 Rama publikon artikull për Shqipërinë, qytetarët: Kush e përdhosi figurën e Skënderbeut?

Kryeministri Edi Rama e nis si zakonisht ditën duke postuar një foto dhe një mesazh për të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Këtë të diel, kryeministri poston një artikull dedikuar Shqipërisë dhe Gjirokastrës në veçanti nga prestigjozia “Ëall Street Journal”.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë artikull për Shqipërinë dhe Gjirokastrën, botuar në Ëall Street Journal”, shkruan Rama.

Mirëpo, komentet menjëherë kanë qenë të shumta. Mes tyre Ramës i kërkojnë llogari edhe lidhur me debatin e mbulimi të statujës së Skënderbeut në ditën e Kurban Bajramit në qendër të Tiranës.

 sh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018938064575195
array(1) { ["section"]=> string(91) "rama-publikon-artikull-per-shqiperine-qytetaret-kush-e-perdhosi-figuren-e-skenderbeut-90988" }