Rama publikon foto me ministrat e vënë rresht, ironizon deputeti: Të na rruaç o…!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:41 26-11-2017 Rama publikon foto me ministrat e vënë rresht, ironizon deputeti: Të na rruaç o…!

Këtë mëngjes ndryshe nga ditët e tjera, kryeministri Edi Rama ka përshëndetur ndjekësit e tij në rrjetet sociale jo me një arritje të qeverisë së tij, siç bën çdo ditë, por me një kosh teksa luan basketboll.

Në profilin e tij në facebook, Rama postoi dy foto ku në sy të ministrave dhe bashkëpunëtorëve të tij gjuan topin dhe bën një kosh në palestrën e basketbollit.

Këto foto janë ironizuar nga deputeti i PD, Luaçiano Boçi, përmes një statusi në rrjetet sociale, ku shkruan: “Fotoja e Ramës sot duke gjuajtur personale dhe ministrat duke e parë me buzëqeshje fiks si piktura e Tërmetit në palestrën e shkollës në Tepelenë....
Sa largpamës ky Tërmeti!!!???
Të na rruaç o K/M!”. 

 

luacioan.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028183937072754
array(1) { ["section"]=> string(84) "rama-publikon-foto-me-ministrat-e-vene-rresht-ironizon-deputeti-te-na-rruac-o-100787" }