Rama publikon foto nga ura e Beratit, komentuesit: “Po nxirr edhe malin që u dogj sipër o pasha”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:18 21-08-2017 Rama publikon foto nga ura e Beratit, komentuesit: “Po nxirr edhe malin që u dogj sipër o pasha”

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën dhe javën e re me një foto nga ura që lidh urën e Mangalemit me Goricën në Berat.

Ai përshëndet të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale dhe e konsideron këtë foto një pamje fantastike.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pamje fantastike mbi urën lidhëse të Mangalemit me Goricën në Berat”, shkruan Rama.

Por, disa prej komentuesëve nuk e kanë pritur mirë dhe e kanë ironizuar duke i sjellë në vëmendje situatën e zjarreve që ka përfshirë gjithë vendin, kryesisht zonat malore.

“Po nxirre edhe malin sipër që u dogj o pasha”, shkruan një prej komentuesëve.

ramaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023036956787109
array(1) { ["section"]=> string(98) "rama-publikon-foto-nga-ura-e-beratit-komentuesit-po-nxirr-edhe-malin-qe-u-dogj-siper-o-pasha-89692" }