Rama publikon ‘foton e vitit’, krah për krah me Cristiano Ronaldon

Publikuar tek: barometri, më 07:36 26-08-2018 Rama publikon ‘foton e vitit’, krah për krah me Cristiano Ronaldon

Pas mbledhjes me ministrat në vilën qeveritare në Vlorë, kryeminsitri Edi Rama është nisur nga Rinasi drejt Italisë për të ndjekur ndeshjen Juventus-Lazzio.

 

Vetëm para pak minutash kryeministri Rama ka publikuar në Instastory një foto me yllin portugez Kristiano Ronaldo.

Rama duket entuziast teksa pozon me Ronaldon, sakaq është shfaqur dhe me një bluzë që mban emrin e kryeministrit dhe numrin 7.

RAMA 1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043883085250854
array(1) { ["section"]=> string(70) "rama-publikon-foton-e-vitit-krah-per-krah-me-cristiano-ronaldon-132183" }