Rama publikon foton me uniformat e policisë ndër vite, nuk do u besoni syve kur ta shikoni ç’ka veshur vetë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:55 13-01-2018 Rama publikon foton me uniformat e policisë ndër vite, nuk do u besoni syve kur ta shikoni ç’ka veshur vetë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të cilën e ka cilësuar si "Foton e Ditës" nga aktiviteti zhvilluar sot për nder të 105 vjetorit të krijimit të Policisë.

Rama gjendet mes efektivëve të cilët kanë veshur uniformat e policisë ndër vite por nuk mund të mos bjerë në sy veshja e vetë kryeministrit.

Shefi i qeverisë, është shfaqur sërish me brekushet e tij të famshme dhe jo vetëm kaq por ka veshur edhe çizme.  “Po çizmet ç’i doje?” e pyesin me habi ndjekësit kryeministrin i cili deri tani ka vendosur mos replikojë e mos japë asnjë shpjegim duke u mjaftuar veç me përshkrimin “Foto e Ditës”.

habit.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VESHJET MË TË SHTRENJTA/ Luana provokuese por kursimtare, Marina shpenzon shifra marramendëse (FOTO-ÇMIMET)
Ndryshimi i orarit të shkollave, Rama ironizon deputetin: T’i shikosh kalamajtë e vegjël si Erion Braçe me çanta… »
Article Logic
Execution time: 0.0050761699676514
array(1) { ["section"]=> string(113) "rama-publikon-foton-me-uniformat-e-policise-nder-vite-nuk-do-u-besoni-syve-kur-ta-shikoni-c-ka-veshur-vete-106439" }