Rama publikon tjetër artikull për turizmin, komentuesit e “masakrojnë”: Ndotje e madhe, mblidh armët dhe dëno ata që prekin turistët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:25 23-08-2017 Rama publikon tjetër artikull për turizmin, komentuesit e “masakrojnë”: Ndotje e madhe, mblidh armët dhe dëno ata që prekin turistët

Kryeministri Edi Rama ashtu si çdo mëngjes publikon arritje dhe reformime në vend.

Sot kryeministri publikon një tjetër artikull për turizmin në Shqipëri nga një faqe italiane me titull “Shqipëria, parajsa e re për të kaluar pushimet: det fantastik dhe peshk i freskët me bollëk për 7 euro”.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë artikull të bukur për Shqipërinë, botuar në mediat italiane”, shkruan Rama.

Por komentet kanë qenë të shumta dhe shumica nuk e kanë pritur mirë këtë artikull, si duket nga eksperienca e tyre në pushimet e kësaj vere.

Ata shprehen të pakënaqur sa i takon ndotjes nga ujërat e zeza, çmimet e larta e mungesa e sigurisë për turistët.

Për më tepër lexoni disa nga komentet kritikuese të komentuesëve, pas publikimit të artikullit italian nga Rama.

 

 komentet.jpg


  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014748096466064
array(1) { ["section"]=> string(133) "rama-publikon-tjeter-artikull-per-turizmin-komentuesit-e-masakrojne-ndotje-e-madhe-mblidh-armet-dhe-deno-ata-qe-prekin-turistet-89900" }