Rama publikon VIDEO dhe nis ditën me mediat italiane, ja çfarë thotë

Publikuar tek: politike, më 08:19 08-04-2018 Rama publikon VIDEO dhe nis ditën me mediat italiane, ja çfarë thotë

Kryeministri Edi Rama

Të kthyer në një rutinë tashmë kryeministri Rama edhe këtë të dielë pashkësh ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në Facebook.

Për t’ju uruar një ditë të mbarë Rama ka publikuar një reportazh të mediave italiane për turizmin shqiptar.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë reportazh të medias italiane për Shqipërinë dhe transformimin çdo ditë e më shumë të saj në një destinacion të jashtëzakonshëm turistik, ju uroj një të dielë të qetë”, ka shkruar Rama.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SKENARI, 'Rama do të marrë nënshtetësinë SERBE për të shpëtuar lëkurën'
Procedimet penale për mosbindjen civile, REAGON rrufeshëm Basha »
Article Logic
Execution time: 0.019698143005371
array(1) { ["section"]=> string(74) "rama-publikon-video-dhe-nis-diten-me-mediat-italiane-ja-cfare-thote-116105" }