Rama publikon VIDEON e Rrugës së Arbërit: Sa më shumë të lehin qentë aq më...

Publikuar tek: aktualitet, më 08:07 11-02-2019 Rama publikon VIDEON e Rrugës së Arbërit: Sa më shumë të lehin qentë aq më...

Kryeminstri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e pamjeve nga kantieri i Rrugës së Arbërit.

Bashkëngjitur videos Rama shkruan se janë të frymëzuar dhe të vendosur për ta bërë Shqipërinë që duam

'Mirëmëngjes, dhe me këto pamje që s'kanë nevojë për koment nga kantieri i Rrugës së Arberit, duke ju siguruar të gjithë se sa më shumë të lehin qentë aq më të frymëzuar e të vendosur jemi për ta bërë Shqipërinë që duam, ju uroj një javë të mbarë', shkruan kryeministri Rama.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet i vdekur në det një 12-vjeçar shqiptar në Greqi
'Futurojnë' me 37% çmimet e zarzavateve në janar, rritja më e lartë nga 2010 »
Article Logic
Execution time: 0.0044698715209961
array(1) { ["section"]=> string(80) "rama-publikon-videon-e-rruges-se-arberit-sa-me-shume-te-lehin-qente-aq-me-152329" }