“Rama ra”, Kreshnik Spahiu bën gati “të tijtë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:21 18-07-2016 “Rama ra”, Kreshnik Spahiu bën gati “të tijtë”

Ndërsa në Kryesinë e Kuvendit ka nisur takimi 3 palësh Rama-Meta-Basha për Reformën në Drejtësi, Kreshnik Spahiu i ka bërë gati aktivistët e tij me pankarta në duar ku shkruhet “Rama ra”.

Spahiu nënkupton kështu shpërbërjen e qeverisë të drejtuar nga kryeministri Edi Rama pas deklaratës "bombë" bërë dje nga kreu i Kuvendit dhe i LSI Ilir Meta që propozoi krijimin e një qeverie teknike.

Megjithatë, e gjitha mbetet për t’u parë pas mbledhjes së sotme dhe pas votimit të enjten në Kuvend.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031444072723389
array(1) { ["section"]=> string(47) "rama-ra-kreshnik-spahiu-ben-gati-te-tijte-47002" }