Rama “rrëmben” për 1 foto ambasadorët në Shqipëri: Moment i bukur në Washington

Publikuar tek: politike, më 14:10 14-04-2016 Rama “rrëmben” për 1 foto ambasadorët në Shqipëri: Moment i bukur në Washington

Ky është një moment i bukur për kryeministrin Edi Rama gjatë vizitës së tij në Washington.

Kryeministri ka shkrepur një foto me dy ish ambasadorët amerikanë në Shqipëri, John Withers, Aleksandër Arvizu si dhe ambasadorin aktual Donald Lu.  “Një moment i bukur gjatë vizitës në Washington", shkruan Rama.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pollo flet për deputetët me të kaluar kriminale, ministrja Harito i lutet ‘’përunjësisht’’
Kjo është pritja që iu bë Edi Ramës në Varrezat Kombëtare të Arlingtonit (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0043058395385742
array(1) { ["section"]=> string(82) "rama-rremben-per-1-foto-ambasadoret-ne-shqiperi-moment-i-bukur-ne-washington-37688" }