Rama “selfie” pas shpinës së gruas, Basha dridhet nga i ftohti, çfarë nuk u pa këtë javë në televizor (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:30 14-01-2017

Kryeministri Edi Rama që bën ‘selfie’ pas shpinës së bashkëshortes, Linda, apo kreu i PD-së, Lulzim Basha që dridhet nga i ftohti janë disa nga momentet që nuk keni parë këtë javë në televizor.

Video është publikuar në News 24 dhe tregon disa momente gazmore, siç ishte batuta e ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri kur kreut të Sigurisë Kombëtare, Spartak Brahos iu prish mikrofoni teksa po fliste në një aktivitet të policisë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035640954971313
array(1) { ["section"]=> string(109) "rama-selfie-pas-shpines-se-gruas-basha-dridhet-nga-i-ftohti-cfare-nuk-u-pa-kete-jave-ne-televizor-video-65533" }